Twitterda yayınlanan Tweet bulunamadı.

Buzlusu.Com – Buzun suyla, bilginin yorumla karıştığı blog!

Web sitemizde, 25 kategori'de, 1,258 adet makaleye yazılmış, 531 yorum bulunmaktadır.

  0

  Alev Alev Dizisi Hande Soral Sevişme Sahnesi

  Facebook'ta Paylaş ~ Twitter'da Paylaş ~ Friendfeed'ta Paylaş ~ Google'da Ara ~ Yorum Yap!

  Alev Alev Dizisi Hande Soral Sevişme Sahnesi

  ATV’nin yeni dizilerinden olan ve sezona kötü başlayan Alev Alev dizisinin ikinci bölüm fragmanı yayınlandı. Tanıtım filminde, sevişme sahnelerine de yer verildi. Hande Soral  (Ümran), Rojda Demirer (Alev), İlker İnanoğlu (Demir Boran) ve Berk Oktay’ın başrolde oynadığı dizideki sevişme sahnesi olay oldu. Hande Soral, geçtiğimiz sezon rol aldığı dönem dizisinde de büyük hayal kırıklığı yaşamış, beklenen başarıyı elde edemeyen dizi erken final yapmıştı.

  Soral, kararla ilgili olarak “Artık dizilerde cinselliğin fazlaca olması gerekiyor. Dönem dizisi yapıp, güzel bir şey ortaya çıkartalım derken seyircinin hiç istemediği bir şey yaptık. Çünkü hiç izlenmedi.” açıklamasını yapmıştı. Bu durum sosyal medyada, “İlk bölüm izlenmeyince oyuncular öpüşmeye başladı” şeklinde yorumlandı.

  Aramalar: hande soral sevişme, http www.buzlusu.com binary-options-xposed-fx8-300-seconds, rojda demirer sevişme, alev alev demir boran sevişme, dizilerde sevişme sahneleri 2012, alev alev sevişme, rojda demirer alev alev sevişme, alev alev demir sevişme, hande soral sevişme sahnesi, alev alev sevişme sahnesi
  Etiketler: