Avea inTouch Fiyatı ve Özellikleri

Avea inTouch Fiyatı ve Özellikleri

Cep telefonları piyasasında özellikle akıllı telefonlarla birlikte kızışan rekabete cep telefonu operatörlerinden Avea da katıldı. Artık hemen herkesin ulaşabileceği fiyatlara düşen akıllı telefonlara hayatın her anında ihtiyaçları karşılayabilecek seviyelere ulaştı. Taşınabilir bir bilgisayarda aradığınız hemen her özelliği cebimize sığdıran akıllı telefonlar internet erişimi, 3 boyutlu oyunlar, fotoğraf ve video çekimi, televizyon ve daha birçok işlevsel özellikle hayatımıza dahil olan ve ayrılmaz bir parçası haline gelen bu küçük cihazlara şimdi de Avea inTouch eklendi. İşte Avea in Touch’ın fiyatı ve birbirinden güzel özellikleri.

Avea, kendi markasını taşıyan akıllı cep telefonu ‘Avea inTouch’ı tanıttı. 4 farklı teklif seçeneği ile tarifeye ek ayda 1 TL’den den başlayan fiyatlarla satışa sunulan telefonun peşin fiyatı ise 399 TL.

Avea, kendi markasını taşıyan akıllı telefon Avea inTouch’ı 4 farklı teklif seçeneği ile tarifeye ek ayda 1 TL’den den başlayan fiyatlarla satışa sundu. Avea inTouch’a, peşin fiyatına 399 TL’ye ya da taahhüt vererek; internet paketli teklif, herşey dahil teklif veya tarifelerine ek 1 TL den başlayan teklif seçeneklerinden faydalanarak sahip olmak mümkün. Kampanya kapsamında Avea inTouch sahibi Avealılar’a AveaMüzik’ten 200 şarkı, 3 ay boyunca 1 GB internet ve Tivibu cep aboneliği de hediye edilecek. Avea CEO’su Erkan Akdemir, “Bugün her 5 müşterimizden biri akıllı telefon kullanıcısı. Bu, Türkiye GSM sektöründeki en yüksek oran. Hedefimiz Avea inTouch ile bunu daha da yukarılara taşımak” dedi.

9 aylık sonuçlara göre akıllı cep telefonu satışlarını adetsel olarak yüzde 81 artırdıklarını kaydeden Akdemir, yüzde 22’lik oranla en yüksek akıllı telefon kullanıcı oranına sahip operatör olduklarını vurguladı. Akdemir, dünyada 2012’nin 9 ayında 478 milyon akıllı telefon satıldığını ifade etti. Akdemir, “Türkiye’de ise akıllı cep telefonu satış adetleri yüzde 45 artış göstererek 3.72 milyona ulaştı” dedi. Avea Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Dehşan Ertürk ise “Avea inTouch akıllı telefondan beklenen tüm özellikleri içinde barındırıyor. Telefonumuzun fark yaratan özellikleri; erişilebilir uygun fiyatı, özelleştirilmiş 3 boyutlu teması, kullanım alanını genişletme özgürlüğü sunan ön yüklü uygulamaları” dedi.

GÜVENLİK NASA’YA DESTEK VEREN ŞİRKETTEN

9 mm inceliği, 130 gram ağırlığı olan Avea inTouch, Android işletim sistemine, 3.5 inç’lik dokunmatik ekrana, 600 MHz işlemciye, 3.2 MP kameraya, 512 MB RAM ve 32 GB hafıza kartı özelliklerine sahip. WiFi, bluetooth ve GPS desteği var. Kaybolma ve çalınmaya karşı uzaktan SMS ile telefon kilitlenebiliyor. Güvenlik için NASA’ya destek veren Comodo ile işbirliği yapıldı.

Avea inTouch Fiyatı ve Özellikleri” hakkında 3 yorum

  1. benim bi sorum olacak bende in touch kullaniyorum yuklemeler telefona yapildigi zaman icerigi goremiyorum silmek yada sd karta atmam gerektiginde bisey yapamiyorum yardimci olabilicek.biri yardim etsin lutfen

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir