Twitterda yayınlanan Tweet bulunamadı.

Buzlusu.Com – Buzun suyla, bilginin yorumla karıştığı blog!

Web sitemizde, 25 kategori'de, 1,185 adet makaleye yazılmış, 531 yorum bulunmaktadır.

3

Avea inTouch Fiyatı ve Özellikleri

Facebook'ta Paylaş ~ Twitter'da Paylaş ~ Friendfeed'ta Paylaş ~ Google'da Ara ~ Yorum Yap!

Avea inTouch 175x300 Avea inTouch Fiyatı ve ÖzellikleriAvea inTouch Fiyatı ve Özellikleri

Cep telefonları piyasasında özellikle akıllı telefonlarla birlikte kızışan rekabete cep telefonu operatörlerinden Avea da katıldı. Artık hemen herkesin ulaşabileceği fiyatlara düşen akıllı telefonlara hayatın her anında ihtiyaçları karşılayabilecek seviyelere ulaştı. Taşınabilir bir bilgisayarda aradığınız hemen her özelliği cebimize sığdıran akıllı telefonlar internet erişimi, 3 boyutlu oyunlar, fotoğraf ve video çekimi, televizyon ve daha birçok işlevsel özellikle hayatımıza dahil olan ve ayrılmaz bir parçası haline gelen bu küçük cihazlara şimdi de Avea inTouch eklendi. İşte Avea in Touch’ın fiyatı ve birbirinden güzel özellikleri.

Avea, kendi markasını taşıyan akıllı cep telefonu ‘Avea inTouch’ı tanıttı. 4 farklı teklif seçeneği ile tarifeye ek ayda 1 TL’den den başlayan fiyatlarla satışa sunulan telefonun peşin fiyatı ise 399 TL.

Avea, kendi markasını taşıyan akıllı telefon Avea inTouch’ı 4 farklı teklif seçeneği ile tarifeye ek ayda 1 TL’den den başlayan fiyatlarla satışa sundu. Avea inTouch’a, peşin fiyatına 399 TL’ye ya da taahhüt vererek; internet paketli teklif, herşey dahil teklif veya tarifelerine ek 1 TL den başlayan teklif seçeneklerinden faydalanarak sahip olmak mümkün. Kampanya kapsamında Avea inTouch sahibi Avealılar’a AveaMüzik’ten 200 şarkı, 3 ay boyunca 1 GB internet ve Tivibu cep aboneliği de hediye edilecek. Avea CEO’su Erkan Akdemir, “Bugün her 5 müşterimizden biri akıllı telefon kullanıcısı. Bu, Türkiye GSM sektöründeki en yüksek oran. Hedefimiz Avea inTouch ile bunu daha da yukarılara taşımak” dedi.

9 aylık sonuçlara göre akıllı cep telefonu satışlarını adetsel olarak yüzde 81 artırdıklarını kaydeden Akdemir, yüzde 22’lik oranla en yüksek akıllı telefon kullanıcı oranına sahip operatör olduklarını vurguladı. Akdemir, dünyada 2012’nin 9 ayında 478 milyon akıllı telefon satıldığını ifade etti. Akdemir, “Türkiye’de ise akıllı cep telefonu satış adetleri yüzde 45 artış göstererek 3.72 milyona ulaştı” dedi. Avea Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Dehşan Ertürk ise “Avea inTouch akıllı telefondan beklenen tüm özellikleri içinde barındırıyor. Telefonumuzun fark yaratan özellikleri; erişilebilir uygun fiyatı, özelleştirilmiş 3 boyutlu teması, kullanım alanını genişletme özgürlüğü sunan ön yüklü uygulamaları” dedi.

GÜVENLİK NASA’YA DESTEK VEREN ŞİRKETTEN

9 mm inceliği, 130 gram ağırlığı olan Avea inTouch, Android işletim sistemine, 3.5 inç’lik dokunmatik ekrana, 600 MHz işlemciye, 3.2 MP kameraya, 512 MB RAM ve 32 GB hafıza kartı özelliklerine sahip. WiFi, bluetooth ve GPS desteği var. Kaybolma ve çalınmaya karşı uzaktan SMS ile telefon kilitlenebiliyor. Güvenlik için NASA’ya destek veren Comodo ile işbirliği yapıldı.

Aramalar: avea touch, avea in touch özellikleri, avea in touch, avea intouch özellikleri, İN TOUCH ÖZELLİKLERİ, avea in touch nasıl, avea touch özellikleri, avea in touch fiyatı, in touch fiyatı, intouch özellikleri
Etiketler:

Fatal error: Call to undefined function boposts_show() in /home2/hsari52/public_html/www.buzlusu.com/wp-content/themes/gribe/single.php on line 58