Twitterda yayınlanan Tweet bulunamadı.

Buzlusu.Com – Buzun suyla, bilginin yorumla karıştığı blog!

Web sitemizde, 25 kategori'de, 1,256 adet makaleye yazılmış, 531 yorum bulunmaktadır.

  0

  Galaxy S 3 Mini Fiyatı ve Özellikleri

  Facebook'ta Paylaş ~ Twitter'da Paylaş ~ Friendfeed'ta Paylaş ~ Google'da Ara ~ Yorum Yap!

  Samsung, Galaxy S 3 Mini modelini doğruladı ve tanıtım tarihini de verdi.

  Teknoloji devi Samsung, Galaxy ailesine yeni üyeler eklemeye devam ediyor. Şirketin amiral gemisi konumunda olan Galaxy S 3 modeline birde Mini eklemeye hazırlanan Samsung, Galaxy S 3 Mini’yi doğruladı ve cihazın resmi tanıtım tarihi olarak 11 Ekim’i gösterdi.

  Doğrulama Samsung’un bir numaralı adamı olan JK Shin tarafından doğrulandı. Galaxy S 3 Mini modeli yarın Almanya’da resmi olarak tanıtılacak.

  Samsung, S 3 Mini’yi geliştirmenin en büyük sebeplerinden birisi olan Avrupa’daki Samsung kullanıcılarının 4-inç boyutunda bir Galaxy S 3 talepleri oldu. Bundan yola çıkan Samsung, Galaxy S 3 Mini modelini geliştirip yarın resmi olarak tüketicilere sunulacak.

  Shin, Güney Kore’de yayım yapan gazetecilerin sorularını yanıtlama sırasında Galaxy S 3 Mini’nin resmiyerini doğruladı. Ancak cihaz hakkında detaylara inilmedi. Bu bakımdan cihazın teknik özellikleri ve diğer donanımı hakkında bir bilgi bulunmuyor. Tek yapmamız gereken yarını beklemek.

  Aramalar: es3 mini fiyatları, es3 mini fiyatı, es3 mini, es üç mini, galaxy s 3 mini fiyatı, es 3mini, samsung es3 mini fiyatı, es3 mini özellikleri, galaxy es3 mini, samsung 2013 telefonları
  Etiketler: