Twitterda yayınlanan Tweet bulunamadı.

Buzlusu.Com – Buzun suyla, bilginin yorumla karıştığı blog!

Web sitemizde, 25 kategori'de, 1,244 adet makaleye yazılmış, 531 yorum bulunmaktadır.

  0

  Modern Warfare 4 Yakında

  Facebook'ta Paylaş ~ Twitter'da Paylaş ~ Friendfeed'ta Paylaş ~ Google'da Ara ~ Yorum Yap!

  Call of Duty: Modern Warfare 4 oyunu ile ilgili son günlerde internet dünyasında ki konuşmalar artış göstermeye başladı. Oyundan ilk haberler internet camiasına sızdı.

  Call of Duty Black Ops 2 henüz yayınlanmamış olmasına rağmen yayınlanmasına sayılı gün kalmasından dolayı kullanıcılar serinin bir sonraki oyunu için gün saymaya başladılar.

  Activision Blizzard ve Infinity Ward firmalarının aralarındaki anlaşmazlıktan dolayı yollarını ayırması ile serinin yeni oyunu başka bir firma tarafından geliyor.  Neversoft firması tarafından yeni serinin yayınlanması bekleniliyor.

  Henüz söylentilerin kesin bir yanıtı bulunmazken serinin yeni oyununun adının Modern Warfare 4  olacağı yönünde kesin yargısı ile bakılıyor.

  Oyunda yer alan bazı bölümlerin ortadoğuda buzların altında gerçekleşeceği iddaa ediliyor. Bu yüzden oyunun kutuplar veya sibirya da geçmesi de doğal karşılanacaktır. Oyun hakkında yer alan başka bir haber ise oyun içerisinde HALO paraşütlerinin kullanılacağı yönünde oldu. Bu paraşütler 60 lı yıllardan beri radarlara yakalanmadan iniş için kullanmaktadır.

  Oyun hakkında daha detaylı açıklamayı Activision firmasının yapması bekleniliyor.

  Aramalar: mw4 çıkış tarihi
  Etiketler:

  Fatal error: Call to undefined function boposts_show() in /home2/hsari52/public_html/www.buzlusu.com/wp-content/themes/gribe/single.php on line 58