MSN hesabıyla Skype üzerinde nasıl oturum açılır?

Microsoft Live Messenger 2013’te kapatılarak Skype’a geçilecek. Kullanıcılar için göç başlıyor..

Kişisel bakımdan, Microsoft’un bu kararını pek doğru bulmasamda, elimizden gelen herhangi bir şey bulunmuyor malesef. Uzun zamandır Messenger, benim gibi aktif olarak kullanılan en yayın anlık mesajlaşma programlarından birtanesidir. Skype’de aynı keza ancak, Messenger’ın tadını verebileceğini pek sanmıyorum.

2013 yılında Microsoft Live Messenger’ı kapatılacağı açıklanmıştı. Microsoft bu radikal kararının ardından Messenger henüz kapatılmadan Skype’a geçiş yolunu açtı. Skype’ın yeni sürümleriyle birlikte artık Skype’ı Microsoft hesabımız yardımıyla kullanılabilecek. Hatta istersek kullanmakta olduğumuz bir Skype hesabımız varsa, bu hesabı aynı zamanda Microsoft hesabımızla birleştirerek iki hesabı aynı anda kullanılabiliyor..

Sıra geldi Messenger’da Skype’a geçiş işlemlerine. Bu işlemin nasıl yapılacağına ilişkin kimi kullanıcılar kendileri hareket edebiliyorken kimileride bir bilene ihtiyaç duyulabiliyor.

Bir bilen olarak ise tamindir.com bloggerı Can Çevrim, Windows Live Messenger hesabıyla (bir başka değişle Microsoft hesabıyla) Skype üzerinde nasıl oturum açılacağını ve Windows Live Messenger hesabıyla Skype hesabınının nasıl birleştirileceğini resimli örneklerle anlatıyor.

MSN hesabıyla Skype üzerinde nasıl oturum açılır?” hakkında 3 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir