Twitterda yayınlanan Tweet bulunamadı.

Buzlusu.Com – Buzun suyla, bilginin yorumla karıştığı blog!

Web sitemizde, 25 kategori'de, 1,185 adet makaleye yazılmış, 531 yorum bulunmaktadır.

0

O Ses Türkiye Sefa Erdoğan izle

Facebook'ta Paylaş ~ Twitter'da Paylaş ~ Friendfeed'ta Paylaş ~ Google'da Ara ~ Yorum Yap!

19 Kasım 2012 tarihinde Star TV’de yayınlanan O Ses Türkiye şarkı yarışmasına katılan Sefa Erdoğan, Mandalinalar (Fettah Can) şarkısını yorumlayarak 2 jürininde beğenisini kazandı.

Tıp Fakültesi 4 sınıf öğrencisi. Antalya’dan katılıyor. Üniversite’ye başladığı günden beri müzik yapıyor ve parasını müzikten kazanıyor. 19 Kasım 2012 tarihinde Star TV’de yayınlanan O Ses Türkiye şarkı yarışmasına katılan Sefa Erdoğan, “Mandalinalar” şarkısını yorumlayarak 2 jürininde beğenisini kazandı.

Safa Erdoğan’ın seslendirdiği Mandalinalar şarkısını seslendirerek Hadise, Murat Boz’un beğenisini kazandı. Sefa Erdoğan, Murat Boz’un takımına gitti.

Sefa Erdoğan O Ses Türkiye izlemek için tıklayınız

Aramalar: o ses turkiye sefa erdogan, o ses türkiye sefa, oses türkiye sefa, sefa erdoğan o ses türkiye, o ses türkiye sefa erdoğan mandalinalar, sefa erdoğan mandalinalar, o ses türkiye safa erdogan, o ses türkiye sefa erdoğan izle, sefa erdoğan
Etiketler:

Fatal error: Call to undefined function boposts_show() in /home2/hsari52/public_html/www.buzlusu.com/wp-content/themes/gribe/single.php on line 58