Samsung Galaxy Grand Fiyatı ve Özellikleri

Son günlerde popüler olmaya başlayan orta  ekran boyutlu yani 5 inç ekrana sahip cihazlar her geçen gün artmaya devam ediyor. Son haberini aldığımız cihaz Samsung’dan oldu. Bugün internette yayılan habere göre Samsung markası 5 inç. akıllı telefon üreticilerinin arasına katıldı. Galaxy Grand adını taşıyan telefon hakkında detaylar yazımızın devamında yer alıyor.

Samsung markasının Galaxy Grand model cihazı çok üstün özellikler sahip değil. Hem büyük hem ekonomik cihaz arayanlar için üretilmiş olduğu gözüküyor. 1,2 Ghz. çift çekirdekli işlemcisi ve 1 gb ram, 8 gb. dahili depolama alanı bulunan cihazda ek olarak microSD kart yuvası ve Bluetooth 4.0 + LE, 802.11 b/g/b 2,4GHz DLNA Wi-Fi gibi kablosuz bağlantı özellikleri yer alıyor. Cihaz içerisinde henüz Galaxy s3, Galaxy Note2, Galaxy S3 Mini ‘ de gördüğümüz S-Voice özelliği yer alıyor.

Cihaz 2 türde piyasaya sürülecek. Bunlardan bir tanesi çift sım kartlı, bir tanesi de tek sım kartlı olacak. Fiyatı ve hangi ülkelerde ne zaman satışa çıkacağı henüz bilinmiyor. CES 2013 etkinliğinde daha detaylı bilgilerin yayınlanması bekleniliyor.

buzlusu.com-samsung-galaxy-grand

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir