Samsung Galaxy S4 Özellikleri ve Fiyatı

Samsung’un Amiral Gemisi olan Galaxy serisinin başarısı tartışılmaz. Son 1 yıldır Galaxy S 3 modelinin popülerliği birçok otorite tarafından kabul ediliyor. Firmanın tüm dünyada en çok satan akıllı telefon modeli olan Galaxy S serisinin yeni üyesi 2013 Ocak ayı itibariyle tanıtımının yapılması bekleniyor. Henüz net bir bilgi olmasa da önümüzdeki aylarda düzenlenecek olan CES fuarında tanıtımının yapılması beklenen Galaxy S4 modeli ile ilgili söylentiler birçok internet sitesinde yer almaya başladı bile. Bu tür fısıltılar sosyal medyada yayılmaya başladığı anda takip eden aylar içerisinde genelde firmaların yeni modelleri tanıtılıyor ve takip eden süreç içerisinde teknoloji severlerin beğenisine sunuluyor. Bakalım Samsung Galaxy S4 ile ilgili söylentilerin gerçeklik payı ne derece doğru olacak.

Samsung Galaxy S4 Tanıtımı Özellikleri Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Bir Kore gazetesiyle konuşan Samsung yetkilisinin şirketin441 PPI‘lik çok ince HD Super AMOLED ekranlı (1920×1080) bir telefon tanıtacağını söylediği iddia ediliyor. Galaxy S4′ün 4.99 inç’lik bir ekranla Sony, HTC gibi rakiplerinin önüne çıkmaya çalışacağı söyleniyor.

Rapor, Samsung’un Galaxy S4 için gelişmiş LITI teknolojisini içeren bir toplu üretim yöntemini kullanacağını da vurguluyor. Toplu üretimdeki küçük çaplı sorunlar çözüldüğü takdirde cebin 2013′ün ikinci çeyreğinde piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Samsung Galaxy S4 Özellikleri ve Fiyatı” hakkında 1 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir